Š.g.. 18. septembrī Rīgā ierodas Ziemeļeiropas jauno uzņēmumu atbalsta centra Startup Sauna pārstāvji, dodot iespēju Latvijas uzņēmumiem saņemt 1 dienas konsultācijas – mentoringu. Dalībniekiem būs iespēja prezentēt un attīstīt sauv ideju, kā arī saņemt padomus no nozares profesionāļiem. Startup Sauna arī sniedz iespēju dibināt neformālus kontaktus, kas vēlāk var izrādīties krietni vien nozīmīgāki nekā pats pasākums.

Kurš var pieteikties StartUp Sauna konsultācijām ?

Prasības ir vienkāršas tajā pašā laikā tās var izpildīt tikai ar ambīcijām apvelīti jaunie uzņēmēji. Piesakies, ja atbildi Jā uz visiem trīs jautājumiem:

  1. projektam ir potenciāls kļūt par pasaules mēroga projektu;
  2. ir sava komanda, kas spēs izpildīt plānoto;
  3. ir, ko parādīt (ir darbojošs prototips).

Pasākumā piedalīsies profesionāļi no Latvijas un Somijas, t.sk.  Pasi Ilola (Planetify izpilddirektors), Viesturs Sosārs (Real Sound Lab izpilddirektors), Timo Tirkkonens (riska kapitāla kompānijas Inventure līdzdibinātājs un partneris), Andris K. Bērziņš (Buzztale izpilddirektors, TechHub Riga valdes priekšsēdētājs), Markku Issakainens (Business Model Helsinki izpilddirektors), Māris Daģis (Sellfy dibinātājs) un Anna Andersone (Froont līdzdibinātāja). StartUp Sauna norisināsies Rīgā, Brīvības ielā 33 The Mill telpās. Sākums plkst. 10.00.

Vēlies pieteikties ? Raksti uz anna.herca@techhub.com

Mentoringa iespēja jaunajiem LV uzņēmumiem